شعبه مرکزی:88401071
شعبه نیاوران:26851060

 

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل

 

بین جزایر گرمسیر، این سیشل است که مانند ستاره می درخشد. سواحل زیبا، جنگل های بکر، صخره های مرجانی تنها چند نمونه جزیی بین جاذبه های گردشگری سیشل مانند مجمع ااجزایر و جزایر گرانیتی  هستند. سیشل در شرق کنیا نزدیک خط استوا قرار گرفته است . بازدیدکنندگان می توانند به فعالیت هایی مانند کوه نوردی، سنگ نوردی ، آفتاب گرفتن در ساحل، عکاسی از طبیعت بکر و زیبا، غواصی، موج سواری و قایقرانی  بپردازند. جزایر Mahe Praslin و La Digue از معروف ترین جزایر گرانیتی سیشل هستند که ریزورت های 5 ستاره و بسیار مجهز را در اختیار توریست ها قرار می دهند. Mahe در نزدیکی فرودگاه بین المللی، بندر و پارک ملی زیبای Morne Seychellois قرار گرفته است. در جزیره  ,Praslin  بازدیدکنندگان می توانند از سواحل زیبا و خیره کننده که در فهرست یونسکو هم ثبت شده اند دیدن کنند.

 

1. Anse Intendance  در سیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
Anse Intendance یکی از زیباترین سواحل Mahe است و از آنجا که دارای امواج بلند است برای موج سواری بسیار ایده ال است. اگر چه به دلیل کمبود صخره در اطراف این ساحل  شنا کردن کمی دشوار است، اما عکاسان، یا افرادی که علاقمند به آفتاب گرفتن در ساحل هستند می توانند از مناظر فوق العاده این ساحل لذت ببرند.
 
2. Baie Lazare در سیشل
16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل

یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری Baie Lazare کلیسای Baie Lazare است که منظره پانورامیکی از منطقه پیش روی بازدیدکنندگان می گذراد. ریزورت های لوکس رو به آب های فیروز ه ای و شن های سفید توجه توریست های زیادی را به خود جلب کرد ه است.

 

3. Beau Vallon در سیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل

ساحل شنی پر زرق و برق Beau Vallon هم برای گردشگران و هم برای افراد محلی تبدیل به پر جاذبه ترین سواحل دیدنی سیشل شده است. بازدیدکنندگان می توانند از انواع ورزش های آبی مانند جت اسکی و اسکی روی آب لذت ببرند. دریا معولا آرام و برای شنا بسیار مناسب است.گشت ساحلی برای حفظ امنیت بازدیدکنندگان حضور دائمی دارد.

 
4. Morne Seychellois National Park در سیشل
16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل

این پارک ملی  بزرگترین پارک در سیشل است و بیش از 20 درصد از فضای  Mahe را به خود اختصاص داده است. مسیر های سرسبز برای پیاده روی، کوه نوردی، دیدن از مناظر شگفت انگیز از جمله جاذبه های گردشگری این پارک محسوب می شوند. پیاده روی از مسیر غربی این پارک، بازدیدکنندگان را به سمت بندر Launay Marine Parks و Baie Ternay می برد. در شمال غربی این پارک دهکده زیبای  Bel Ombre و ساحل Anse Major قرار گرفته است.

 
5. Ste Anne National Marine Park در سیشل
16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
پارک ملی  Ste Anne با داشتن 6 جزیره در اطراف خود تبدیل به اولین پارک ملی در اقیانوس هند در سال 1973 شد. غواصی و قایق سوار تنوع زندگی دریایی را بین صخره های مرجانی این پارک نشان می دهد و به این ترتیب بازدیدکنندگان می توانند از جزایر داخل پارک دیدن کنند.  
در جزیره Round Island، بازدیدکنندگان می توانند از ویرانه های بیمارستان متعلق به مستعمره سابق دیدن کنند، همچنین از پیاده روی و غذا خوردن در رستوران Creole لذت ببرند.  
در جزیره Cref Island، بازدیدکنندگان می توانند به فعالیت هایی مانند شنا، غواصی و آفتاب گرفتن در سواحل  آرام این جزیره بپردازند.
 

6. Victoria در سیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
پایتخت کوچک و زیبای سیشل Victoria به افتخار تاج گذاری ملکه بریتانیا به این اسم نامیده شد. این شهر تنها شهر بندری سیشل است. یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری Victoria باغ های ملی سیشل است که تقریبا یک قرن گذشته تاسیس شد و دارای 15 هکتار زمین متشکل از گیاهان بومی و خارجی، لاک پشت های عظیم الجثه و باغ اًرکیده است. در اطراف ساختمان های متعلق به دوران استعمار گذشته چندین ساختمان مدرن بتنه ای و  شیشه ای زیبا  در میدان آزادی ساخته شده است. Clock Tower از برجسته ترین ساختمان تاریخی این شهر است. این بنا که در سال 1903 ساخته شده از روی ساعت Big Ben در لندن الگو برداری شده است.
در اطراف میدان، کلیسای جامع St Paul درست به جای اولین کلیسای سیشل که در سال  1826 توسط گردباد شدیدی از بین رفت قرار گرفته است. در مرکز شهر، Rond-Point de L’Independance مجسمه ای با 3 جفت بال پرنده که نماد جمعیت اروپا، آفریقا و آسیا است واقع شده است.
در بازار Sir Selwyn Clarke Market خریدارن میتوانند میوه و سبزیجات تازه تهیه کنند، همچنین بازدیدکنندگان می توانند از مغازه هایی که دارای سوغاتی هایی زیبایی مانند مروارید و مجسمه هایی به شکل کشتی هستند دیدن کنند.  توریست ها می توانند برای بازدید از گیاهان و جانداران متنوع از موزه Natural History که آثار تاریخی متعددی هم به نمایش می گذراد سری بزنند.
 

7. Anse Volbert در سیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
یکی از معروف ترین سواحل Praslin ، ساحل Anse Volbert است. آب های کم عمق، صخره های مرجانی و ماسه های سفید تنها بخشی از زیبایی های این ساحل هستند. آب های گرم این منطقه برای شنا کردن به ویژه برای کودکان بسیار امن و مناسب است. جزیره Anse Volbert  یکی از پر رفت و آمد ترین جزایر سیشل است و بازدیدکنندگان می توانند هتل ها و رستوران های زیادی در این جزیره پیدا کنند.
 

8. Valee de Mai National Park در سیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
 این پارک که در فهرست جهانگردی یونسکو قرار گرفته است در خود جنگل ما قبل تاریخ که شامل حداقل 4000 نمونه درخت نارگیل با میوه مخصوص به سیشل، ارکیده و نخل است را در خود جای داده است. علاقمندان به طبیعت و عکاسان می توانند از گشت و گذار بین درختان و تخته سنگ های بسیار قدیمی لذت ببرند. بازدیدکنندگان می توانند از پیاده روی که بین 45 دقیقه تا 2 ساعت طول می کشد بسته به مسیر پیاده روی نهایت لذت را ببرند. 
 

9. Cousin Island  در سیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
این جزیره در 2 کیلومتری Praslin قرار گرفته است ، و بازدیدکنندگان می توانند از گونه های نادر که تنها در سیشل یافت می شود دیدن کنند. این جزیره تبدیل به مکانی مناسب برای زیستگاه پرستو های دریایی،پرنده های سینه سرخ، قمری ها و دیگر پرندگان مناطق گرمسیر شده است.
 

10. Aride Island Nature Reserve در سیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
جزیره Aride  زیستگاه بیش از 18 گونه پرنده دریایی، از جمله دم قرمز و بزرگترین کلونی پرستوهای دریایی در دنیا است. علاقمندان به طبیعت می توانند گونه های متنوعی از مارمولک ها  و گل های بومی را در این جزیره پیدا کنند. اکثر هتل ها در این جزیره،  برای سفر های یک روزه ترتیب داده شده اند، اما توجه داشته باشید که این جزیره از ماه می به دلیل متطالم بودن دریا آمادگی پذیرایی از توریست ها را ندارد.
 

11. Curieuse Island در سیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
این جزیره زیستگاه لاک پشت های عظیم الجثه ای است که به راحتی در ساحل شنی پرسه می زنند. علاوه بر جزیره Praslin، جزیره Curieuse تنها محل رشد میوه نارنگیلی مخصوص سیشل است. بیشتر نواحی این جزیره توسط درختان Takamaka و Casuarina پوشیده شده است. این جزیره با قایق از طریق جزیره Praslin در دسترس است.
 

12. Anse Lazio در سیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
یکی از زیباترین سواحل سیشل، Anse Lazio است که در شمال جزیره Praslin قرار گرفته است. صخره های مرجانی و آب های کم عمق این ساحل محل امن و مناسبی برای شنا و غواصی است. درختان Takamaka سایبانی مناسب برای گردشگران فراهم میکند و شناگران می توانند از رستوران های اطراف ساحل استفاده کنند.
 

13.La Digue Island در سیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
La Digue چهارمین مجمع الجزیره بزرگ جهان است. دوچرخه سواری، غواصی و صخره نوردی از محبوب ترین سرگرمی های این جزیره است. سواحل خیره کننده و صخره های گرانیتی ، این جزیره را تبدیل به زیباترین جزایر سیشل کرده است. از دیگر جاذبه های دیدنی این جزیره می توان به Venue Nature Reserve اشاره کرد که جز زیستگاه های اصلی پرنده های دریایی به حساب می آید. گردشگران می توانند درL’Union  اسب سواری کنند و از خانه های قدیمی و مزارع وانیل بازدید کنند.
 

14.  Silhouette Island درسیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
جزیره Silhouette جنگل Mont Dauban را در خود جای داده است. این جزیره سومین جزیره بزرگ گرانیتی در سیشل است. این پارک دارای بیش از 2000 گونه مانند پرنده، لاک پشت و سوسمار است. بازدیدکنندگان می توانند از غارها و سواحل زیبایی این جزیره دیدن کنند. غواصی و شنا از تفریحات اصلی این جزیره محسوب می شوند.
 

15. Bird Island در سیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
این جزیره در ماه اکتبر، میزبان پرستو های مهاجر است. لاک پشت های عظیم الجثه و مرغ مینا از دیگر گونه های موجود در این جزیره هستند. بازدیدکنندگان میتوانند از طریق پرواز از فردوگاه جزیره Mahe  وارد این جزیره شوند. 
 

16. Aldabra Atoll در سیشل

16 جاذبه تراز اول گردشگری سیشل
این جزیره یکی از بزرگترین جزایر مرجانی جهان است که به عنوان میراث جهانگردی نامش در فهرست یونسکو قرار گرفته است. جزیره Aldabra زیستگاه هزارن پرنده مانند فلامینگو، سینه سرخ و 200000 لاک پشت غول پیکر است.

تماس با ما

دفتر مرکزی : خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن:88401071

شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن:26851060

 

ارتباط با مدیریت:

 0912-1460345  Info@GitaGasht.com

ثبت ایمیل جهت ارسال نرخ های ویژه ی تورها

(*)
ورودی نامعتبر

(*)
ورودی نامعتبر

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن