شعبه مرکزی:88401071-021
شعبه نیاوران:26851060-021

هرج و مرج، فریب دهنده، سرمست کننده، دیوانه، طاقت فرسا، کثیف، دلهره آور و خسته کننده، همه‌ی اینها صفات هندوستان است. چگونه خودمان را برای این سفر آماده کنیم؟
اگر برای اولین بار به هند سفر می‌کنید، نکته‌های مارا بخاطر بسپرید:

1. مسیر خود را عاقلانه انتخاب کنید:

ابتدا به این فکر کنید که علاقه‌مندی‌های شما چیست و بر آن اساس سفر خود را برنامه‌ریزی کنید. محبوب‌ترین تور برای هندوستان مثلث طلایی کلاسیک است. اگر زمان سفر شما کوتاه است، به این سه مقصد مهم توجه کنید. دهلی (مقبره‌ی همایون، Old Fort)، سپس آگرا (تاج محل، Agra Fort، Fatehpur Sikri) و بعد از آن جیپور (شهر صورتی، fort at Amber) . در آخر هم پیش از بازگشت، به بازارهای زیبای دهلی برای خرید بازگردید.

جاذبه‌های ویژه‌ی هر مقصد :
خرید : دهلی
ساحل : گوا
کوه پیمایی : Himachal Pradesh
یوگ : Rishikesh
غذا : تمامی شهرها
ببرها : Madhya Pradesh
ماجراجویی و هیجان : Manali
تعصبات دینی : Varanasi
سرما : Kerala

سفر به هند
2. سرعت خود را کم کنید:

خیلی از افراد می‌خواهند که در سفرشان به هندوستان جاهای بسیار زیادی را در مدت زمان کوتاه بازدید کنند. اما اگر یک محل را با دقت و حوصله بازدید کنید بسیار باارزش‌تر از بازدید سریع از جاهای بسیار است. با این روش کمتر دچار استرس می‌شوید و درخصوص مکانی که در آن هستید درک بیشتری پیدا می‌کنید. همچنین زمان بیشتری برای برقرار ارتباط با افراد دارید.

سفر به هند
3. از شلوغی‌ دوری کنید:

شاید به‌نظر مسافران یک میلیارد آدم زیاد باشد، اما هندوستان به اندازه‌ی کافی محل‌های خلوت و آرام دارد. اگر به‌دنبال فرار از شلوغی‌های شهرهای بزرگ هستید به بخش‌های جنوبی و کلارا و یا بخش‌های شمالی کوه‌های Tibetan و مناطقی مانند Ladakh بروید.

سفر به هند
4. سلامتی خود را حفظ کنید:

از خوردن آب لوله کشی و هرگونه ماده غذایی که با آن شسته شده خودداری کنید. همچنین از استفاده از یخ، سالاد و میوه به‌جز وقتی خودتان آن را پوست کنده‌اید، خودداری کنید. بسیاری از توریست‌ها در هندوستان گیاه‌خواری می‌کنند. فکر خوبی است. یک تکه گوشت آلوده و خطرناک خیلی بیشتر از کمی سبزیجات پخته به شما آسیب می‌زند. اضافه بر اینکه خیلی از افراد هندوستان گیاه‌خوار هستند و بنابراین انتخاب‌های بسیاری برای غذاهای گیاهی دارید. اگر می‌خواهید گوشت بخورید، اطمینان حاصل کنید که کاملا پخته باشد. اگر شک دارید، به جاهایی بروید که پر از افراد محلی است. دستشویی‌های هندوستان بسیار بد هستند اما لزوما برای سلامتی خطرناک نمی‌باشند. حتما با خودتان صابون به‌همراه داشته باشید تا بتوانید پس از استفاده از دستشویی دست‌های خود را به‌خوبی بشویید.

سفر به هند
5. خونسرد باشید:

هندوستان به بازارسیاهی، کلاهبرداری و مشکلاتش مشهور است. راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید امکان سواستفاده و فریب و کلاهبرداری را کاهش دهید، اما هیچ راهی نیست که بتوانید جلوی همه‌ی این اتفاقات را بگیرید، بنابراین مهمترین توصیه‌ی ما به شمایی که برای بار اول به هندوستان سفر می‌کنید، حفظ آرامش است. برای جلوگیری از خشم، یک نفس عمیق بکشید و از تجربه‌ی سفر خود لذت ببرید.

تماس با ما

دفتر مرکزی : خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن:88401071-021

شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن:26851060-021

 

ارتباط با مدیریت:

 0912-1460345  Info@GitaGasht.com

ثبت ایمیل جهت ارسال نرخ های ویژه ی تورها

(*)
ورودی نامعتبر

(*)
ورودی نامعتبر

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن

منو موبایلی

X