دهلی+ آگرا + جیپور

شروع قیمت از 385 دلار
ایر لاین مدت اقامت تور هند
3  7 شب و 8 روز  پکیج سال 98

Email

تور هفت شب سه شب هوشی مینه دو شب هوترام دو شب هانوی

برنامه سفر تور دهلی + آگرا + جیپور | مثلث طلایی هند

روز اول - رسیدن به دهلی

هنگام صبح به فرودگاه بین المللی دهلی جدید می رسید. بعد از گذشتن از گمرکات ، انجام تشریفات مهاجرتی و دریافت ساکهای مسافرتی ، نماینده گیتا گشت با تابلوی GO INDIA در هنگام خروجتان از سالن ترانزیت با شما ملاقات کرده و شما از آنجا به هتل خود انتقال داده می شوید ، که به محض رسیدن به هتل ، مراحل پذیرش انجام می گیرد.

روز دوم - در دهلی

صبح روز دوم ، به تور شهری مرکب OLD AND NEW DELHI (دهلی قدیم و جدید) می روید که در تور مذکور بازدید خود را از RAJ GHAT آغاز می نمایید. سپس از RED FORT گذشته و به مسجد جامع ، یکی از بزرگترین مساجد آسیا می رسید. در تور گردشی به دهلی امپریال یا سلطنتی که شامل QUTUB MINAR (منار قطب) می باشد ، می رسید که بلندترین برج سنگی در هندوستان است سپس ، از مقبره همایون دیدار می کنید که توسط بیوه امپراطور دوم مغول ، همایون ساخته شده، همچنین این تور شامل گذشتن از دروازه هند ، ساختمان پارلمان، RASTRAPA BHAWAN و امارت ریاست جمهوری نیز می باشد ، شب هنگام به هتل باز می گردید.

روز سوم - دهلی

بعد از صرف صبحانه در هتل ، باقی روز در اختیار خودتان می باشد.

روز چهارم - دهلی / آگرا

بعد از صرف صبحانه در هتل ، به سمت آگرا حرکت می نمائید (204 کیلومتر، 6 ساعت). هنگام رسیدن به هتل در آگرا ، امور مربوط به پذیرش در هتل را انجام می هید و بقیه روز دارای وقت آزاد خواهید بود.

روز پنجم - آگرا

صبح زود بعد از صبحانه ، به تور تاج محل می روید (که روزهای جمعه تعطیل است). از قلعه آگرا بازدید خواهید نمود که نمونه ای برجسته از معماری مغولی می باشد. بعد از ظهر وقت شما آزاد بوده ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید.

روز ششم - آگرا ، فاتح پور سیکری ، جیپور

بعد از صرف صبحانه در هتل ، از آگرا به سمت جیپور (220 کیلومتر ، 6 ساعت) حرکت می کنید و در سر راه از فاتح پور سیکری بازدید می کنید. لباسهای زنان و عمامه های مردان به جذابیت این شهر اضافه می کند. شب هنگام به هتل باز می گردید.

روز هفتم - جیپور

بعد از صرف صبحانه در بوفه هتل ، از جیپور خارج شده و به سمت پایتخت باستانی آمبر می روید تا از قلعه آمبر بازدید کنید و بازدید بعدی از کاخ شهر است که مجتمع عظیمی از امارات ، باغ ها ، صحن ها ، هنرهای زینتی و مسیرهای کنده کاری شده می باشد. به سمت جانتار مانتار قدم زده و به کاخ بادها یا هوامحل حرکت می کنید. شب هنگام به هتل باز می گردید ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمائید.

روز هشتم - جیپور / دهلی

صبح هنگام وقت آزاد دارید. سپس به سمت دهلی حرکت خواهیم نمود (260 کیلومتر ، 6/5 ساعت) به محض رسیدن به دهلی ، زمان برگشت به مقصدتان می باشد که به سمت فرودگاه می روید.


نقشه جغرافیایی هند

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

گیتا گشت

تماس با ما

 

دفتر مرکزی : خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند،

 پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن:88401071-021

شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252،

مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن:26851060-021

 

ارتباط با مدیریت:

 0912-1460345  Info@GitaGasht.com

ثبت ایمیل جهت ارسال نرخ های ویژه ی تورها

(*)
ورودی نامعتبر

(*)
ورودی نامعتبر

منو موبایلی

تماس بگیرید