شعبه مرکزی:88401071
شعبه نیاوران:26851060

۱ - از طریق سایت www.gitagasht.com

* ابتدا وارد سایت شوید. سپس وارد قسمت ارتباط با ما و ارتباط با مشتری شده،فرم نظر سنجی را تکمیل کرده وآنرا برای شرکت ارسال نماید.
* مسئول مربوطه پس از دریافت فرمهای مربوطه وپس از مطلع ساختن شما ودریافت اطلاعات تکمیلی، روند پیگیری به شکواییه شما را آغاز میکند. وطی دوره های زمانی (هر دو هفته) شما را در جریان پیشرفت امور مربوطه قرار می دهد.ولی خواهشمند است با دریافت کد رهگیری از مسئول مربوطه شما هم پیگیری لازم را بعمل آورید.
* در صورت نیاز وصلاحدید شرکت در روند رسیدگی به شکوایه شما ،لطفاً در جلساتی که بدین منظور در نظر گرفته شده است حضور بهم رسانید.
* در صورت نیاز به مدارکی که دال بر شکوایه شما باشد ،لطفاً آنها را تهیه وبه شرکت طرف قرارداد ارائه دهید.
* روند پیگیریهای شرکت تا زمان به جواب رسیدن شکواییه ادامه داردودر نهایت نتیجه به شما ،شرکت طرف قرارداد ودیگر ذینفعان اعلام می گردد.
* در پایان در صورت صحت شکواییه ، با شما تماس گرفته تا جهت دریافت تعهدات مربوطه اقدامات لازم صورت گیرد.لطفاً همکاری لازم را به عمل آورید.


۲ - چنانچه از طریق SMS ،Email،تلفن باشد ،مسئول مربوطه بلافاصله پس از دریافت شکوایه ودرج اطلاعات لازم در فرمت مربوطه ،شکوایه شما را تنظیم کرده و پس از اطلاع رسانی به شما پیگیریهای اولیه توسط مسئول مربوطه صورت می گیرد.

۳ - از طریق حضور در محل شرکت

* مراجعه به شرکت
* مراجعه به مدیریت
* معرفی خود ونشست حضوری با مدیریت
* توضیح شفاهی وتکمیل فرمت رسیدگی به شکایت مشتری (لطفاً اطلاعات بصورت مختصر ومفید جهت تسریع در رسیدگی به شکواییه درفرمت ارائه داده شده درج گردد)
* ارائه مدارکی که شرکت را در رسیدگی به این شکواییه یاری می رساند (پیوست فرمت شکایت گردد).
* دریافت کد رهگیری از مسئول مربوطه
* مسئول مربوطه پس از دریافت اولیه اطلاعات شماروند پیگیری به شکواییه شما را آغاز میکند. وطی دوره های زمانی (هر دو هفته) شما را در جریان پیشرفت امور مربوطه قرارمی دهد.ولی خواهشمند است شما هم پیگیری لازم را بعمل آورید.
* در صورت نیاز وصلاحدید شرکت در روند رسیدگی به شکوایه شما ،لطفاً در جلساتی که بدین منظور در نظر گرفته شده است حضور بهم رسانید.
* با هماهنگی شرکت جهت انجام تعهدات لازم از طرف شرکت همکاری لازم را مبذول فرمایید.


۴ - لطفاً در کنار شکواییه خودبا تکمیل فرم نظر سنجی شرکت را جهت پیشرفت فرایند رسیدگی یاری فرمایید.لازم به ذکر است که شرکت بدون هیچ اغماضی از نقطه نظرات سازنده شما جهت افزایش کیفیت خدمات خود استفاده خواهد کرد.

۵ - فرمت شکایت مشتری وفرم نظر سنجی در سایت موجود می باشد،ترجیحاً از آنها جهت شکوایه یا اعمال نظرات خود این فرمتها استفاده نمایید.

۶ - حتماً شماره موبایل خود را در روندهای ذکر شده یادداشت بفرمایید.

۷ - این گردش کاری تا زمان پایان رسیدگی به شکوایه شما ادامه خواهد کرد.

با تشکر از همکاری شما

تماس با ما

دفتر مرکزی : خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن:88401071

شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060

 

ارتباط با مدیریت:

 0912-1460345  [email protected]

ثبت ایمیل جهت ارسال نرخ های ویژه ی تورها

(*)
ورودی نامعتبر

(*)
ورودی نامعتبر

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن